Plastová okna v různých barvách

diamond-collagen336x280.jpg

http://otherm-trade.cz/1511-plastova-okna-a-dvere.html http://otherm-trade.cz/1511-plastova-okna-a-dvere.html http://otherm-trade.cz/1511-plastova-okna-a-dvere.html http://otherm-trade.cz/1511-plastova-okna-a-dvere.html http://otherm-trade.cz/1511-plastova-okna-a-dvere.html http://otherm-trade.cz/1511-plastova-okna-a-dvere.html Koupili jste byt ve starší zástavbě a přemýšlíte o kompletní rekonstrukci? Pak určitě nesmíte zapomenout na výměnu oken. V současnosti jsou Plastová okna hitem, který se používá při většině rekonstrukcí. V naší nabídce najdete ty nejkvalitnější profily, co na trhu jsou, za ty nejlepší ceny.
Naši odborníci vybírají profily pro plastová okna tak, aby splňovali parametry minimálně pro nízkoenergetické domy a také měli pěkný design. To vše splňují profily značky aluplast. Aluplast IDEAL 5000 má zaoblený design, nízkou cenu a středové těsnění. Aluplast IDEAL 6000 se zase vyznačuje zaobleným designem, středovým těsněním a dobrými tepelně technickými parametry. Je jen na Vás, co si vyberete.

Jak zjistit cenu Vašich oken

Zaujala Vás naše nabídka profilů, ze kterých vyrábíme plastová okna? Chcete vědět, na kolik by přišla právě ta Vaše? Je to jednoduché. Na internetových stránkách máme poptávkový formulář, který jen vyplníte a my se Vám ozveme.

Plastová okna v různých barvách
Ohodnoťte příspěvek