Jaký telefon k vánocům?

Chcete udělat radost svým dětem, přítelkyni, jednoduše někomu, kdo je Vám blízký? Jestli vybíráte mobil a nevíte si rady, zkusím se Vám tímto článkem poradit. Asi začnu tím, na co ten mobil potřebujete. Co s ním jeho budoucí majitel bude moct dělat.

Jsou telefony, které se Vám nezaseknou, jsou telefony, které máte hlavně na focení nebo jsou i telefony, které jsou hlavně na práci. Všechny tyto telefony jsou však různě cenově dostupné. Minulý rok byl celkově nejprodávanějším mobil Huawei P8 lite. Letos se to zatím povedlo mobilu od stejné značky, přesněji Huawei P9 lite. Je to cenově dostupný mobil, stojí 7 000 Kč a za tu cenu je, řekl bych, nejlepším mobilem na trhu. Pořídíte s ním nádherné fotky, nabízí mnoho funkcí, které Vám budou měřit denní chůzi apod.

Já osobně jsem tomuto telefonu podlehl a musel si ho pořídit. Ovšem pro ty, kterým nevadí šáhnout hlouběji do kapsy, mohu nabídnout Huawei P9-větší verzi, která je vlastně totéž, jen o něco lepší, což se ale v těch penězích ztratí. Pokud byste chtěli spíše ležérní mobil, který vypadá luxusně, rozhodně bych sáhl po Iphone.

Je to vlastně jedno, jaký koupíte. Každý totiž stojí za to. Tento telefon se málokdy seká a je to opravdu hezká hračička. Letos vyšel nový Iphone 7, který je sice trošku dražší, ale o to hezčí. Jinak ani s Iphonem 6 byste neurazili. Je to na vás. Poslední zančku, kterou Vám doporučím je Samsung. Samozřejme doporučím koupit nějaký nově vydaný. Hlavně nekupujte nějaký který má starý android. nejlepší je vždy mít to nejnovější. Sledujte, porovnávejte a doufám, že vyberete to správné.

Latest articles

Co je čistá mzda?

Ostrov Panny Marie ze skal

Jaký telefon k vánocům?

Jak oškubat bažanta

spot_imgspot_img

Related articles

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

spot_imgspot_img